Podejmujemy się projektowanie każdego typu instalacji opierając się na zarówno tradycyjnych jak i nowatorskich rozwiązaniach. Stąd w dziedzinie klimatyzacji poza najprostszymi instalacjami freonowymi – nie są nam obce centralne instalacje klimatyzacyjne powietrzne , systemy wody lodowej oraz na coraz popularniejsze układy freonowe o zmiennej ilości czynnika w zależności o producentów zwaneVRV, MRV, HRV,Set free itd. Szeroko rozumiane instalacje chłodu tj.chłodnie, mroźnie także wchodzą w zakres prac które wykonujemy.

Z kolei projektowane przez nas instalacje grzewcze zaspokoją potrzeby najbardziej wybrednego Inwestora. Mogą to być więc instalacje tradycyjne grzejnikowe , instalacje podłogowe, instalacje solarne , pompy ciepła ale także zdobywające coraz większą popularność w domach jednorodzinnych a właściwie niezbedne w obiektach wielko-gabarytowych systemy ogrzewania powietrznego.

W zakresie instalacji wentylacyjnych nie są nam obce praktycznie wszystkie możliwe systemy od indywidualanych układów wyciągowych, poprzed wentylację kuchni przemysłowych, basenów, zakładów produkcyjnych czy hal sportowych po precyzyjne układy wentylacji laboratoriów czy szpitali.

Oczywiście podejmujemy się także wykonywania projektów wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych a także przyłączy sieci ciepłowniczych, wodno-kanalizacyjnych